​برگزاری آزمون استخدامی گروه انتخاب با حضور بیش از چهار هزار داوطلب

...

 

مدیر منابع انسانی گروه انتخاب از برگزاری آزمون جامع استخدامی این گروه با حضور بیش از چهار هزار داوطلب خبر داد.

محمد ترابيان در گفتگو با واحد ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی در خصوص این آزمون اظهار داشت: این آزمون با همکاری دانشگاه فنی شهید مهاجر اصفهان برگزارشده و ثبت‌نام از متقاضیان در این آزمون، طی دو مرحله صورت گرفت.

وی با اشاره به تعداد دقیق متقاضیان شرکت در این آزمون در دو مرحله ثبت‌نام گفت: در طی این دو مرحله، 4546 نفر برای شرکت در آزمون استخدامی گروه انتخاب ثبت‌نام کرده‌اند.

ترابيان با ارائه آماری به تشریح وضعیت تحصیلی متقاضیان در آزمون اشاره کرد و گفت: در این آزمون 708 متقاضی با مدرک فوق‌لیسانس، 3052 متقاضی با مدرک لیسانس، 597 متقاضی با مدرک فوق‌دیپلم و 189 متقاضی با مدرک دیپلم ثبت‌نام کرده‌اند.

وي همچنين به مقاطع تحصیلی نیروهای کار موردنیاز جهت استخدام اشاره کرد و گفت: طبق آگهی‌های منتشرشده در زمان انتشار فراخوان، دانش‌آموزان رشته‌های مهندسی صنايع، مديريت، اقتصاد، حسابداري، مهندسي مكانيك، مهندسي برق، مهندسي شيمي، مهندسي پليمر، آمار، طراحی صنعتی، بهداشت حرفه‌ای، مهندسی کامپیوتر، صنایع شیمیایی و ... جهت ثبت‌نام در این مرحله آزمون استخدامی مشخص شده بود.

ترابيان با اشاره به زمان برگزاری این آزمون تصریح کرد: این آزمون در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز جمعه 17/07/94 در دانشكده فني شهيد مهاجر و دانشكده فني شماره 2 (سروش) واقع در شهر اصفهان برگزار شد.

وي در پاسخ به پرسشی در خصوص محل استخدام داوطلبان برتر آزمون استخدامی گفت: داوطلبانی که در آزمون برگزارشده حائز امتیاز لازم گردند، در واحدهای پتروشیمی گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در عسلویه، تكميل ظرفيت واحدهاي صنعتي لوازم‌خانگی در شهرک صنعتی مورچه‌خورت، دفاتر فروش لوازم‌خانگی در شهرستان‌ها و ... استخدام خواهند شد.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.