یک درب بطری، یک کار خیر

...

شاید در خبرها و یا حتی در اماکن عمومی، در خصوص کمپین های مردمی که با جمع آوری درب بطری های پلاستیکی توسط مردم و با فروش آن برای معلولین ویلچر خریداری می شود را شنیده باشید.

با توجه به مصرف زیاد این بطری های پلاستیکی در سطح گروه صنعتی انتخاب، دپارتمان روابط عمومی تصمیم گرفت با طراحی جعبه های ویژه جمع آوری، چنین کمپینی را در سطح کارخانه ها و فضاهای اداری این شرکت اجرا کند که خوشبختانه با استقبال خوب همکاران مواجه شد.

این طرح با مشارکت دپارتمان خدمات اداری در حال برگزاری و پیشرفت است و در قالب آن، پس از جمع آوری این درب بطری ها اعم از بطری های نوشابه، دوغ، آب معدنی، خمیر دندان، شیر، روغن، و …) و رسیدن به مقدار موردنظر، ویلچر برای معلولان نیازمند خریداری می شود.

در کنار ارزش این کار از نظر مشارکت در عمل خیر، جمع آوری این بطری ها و بازیافت آن به پاکسازی محیط زیست  کمک کرده و استفاده مجدد از  آن، جلوگیری از اسراف و حرکت در مسیر مصرف صحیح منابع است.

اگر شما هم از کارکنان گروه صنعتی انتخاب هستید و تمایل به مشارکت در این طرح دارید و یا در محل کار خود نیازمند جعبه جمع آوری این صندوق ها هستید، با دپارتمان روابط عمومی تماس گرفته و در این کار خیر مشارکت کنید

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.