پیام نوروزی محمدرضا دیانی، مدیر عامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب

...

به نام حضرت دوست

 

همراه با شمیم بهار که ندادهنده تحول و پویایی در جهان هستی است، فرزندان صنعتگر این آب‌وخاک در گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب با این باور که اصلاح و بهبود جامعه را باید از خود آغاز کرد و باهدف رونمایی از فصلی نو و پربرکت در اقتصاد و معیشت جامعه درگیر رکود، گام در سالی جدید می‌گذاریم. رویکردی نوین را در پیش گرفته‌ایم و برنامه ما این است که تهدیدها را به فرصت و کمبودها را به قوت تبدیل کنیم و برای کمک به پویایی اقتصاد کشور، هر تحرک و تحولی را از خودمان شروع کنیم.

یک سال دیگر از عهدی که باهم در دست یافتن به افق چشم‌انداز گروه جهت قرار گرفتن در میان ده مجموعه اول اقتصادی – اجتماعی تأثیرگذار کشور بسته بودیم، گذشت. در سالی که گذشت، در سپهر ناهمگون اقتصادی، فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشتیم اما برای اثبات شعار محوری‌مان «روی ما حساب کنید» همچنان راسخ و ثابت‌قدم ایستاده و استقامت می‌کنیم.

در سال پیش رو، با اراده‌ای که از اتکا به فرهنگ جهادی‌مان نشأت گرفته و با امید به آینده‌ای درخشان، هم‌صدا و هم‌راستا می‌شویم برای تحقق و تکمیل هر چه سریع‌تر زنجیره تولید در مجموعه بزرگ تولیدی انتخاب، چرا که امروز ما تصمیم گرفته‌ایم یک الگوی اقتصادی موفق در ابعاد مختلف باشیم.

امروز که شش سال تا نقطه پایانی افق چشم‌انداز گروه باقی‌مانده، به مدد همدلی و همراهی خانواده بزرگ انتخاب، در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، ساختمان، گردشگری و... بیش از پیش بر مسئولیت‌های اجتماعی‌مان در قبال مردم متعهد هستیم. ما می‌خواهیم در قامت تولید ملی، عرضه‌کننده محصولی باشیم که اقتصاد، صنعت، علم و تولید به آن افتخار کنند و با مدد هر آنچه در توان داریم می‌کوشیم تا برای ملت ایران این واقعیت را باورپذیرکنیم که کالا و خدمات ایرانی موجب عزت و سربلندی است. روی ما حساب کنید حرف سنگینی است، اما باور داریم می‌توانیم با تکیه بر داشته‌هایمان، گام‌های بلند و استوار برداریم.

امید آنکه در پرتو الطاف الهی و سایه توجهات فرزند زهرای اطهر (س) حضرت ولی‌عصر (عج) و همچنین با تکیه بر سرمایه‌های ارزشمند این خانواده بزرگ، بهترین دستاورد را در مسیر تولید ملی، رشد اقتصادی و کارآفرینی کشور عزیزمان به ارمغان آوریم.

 

محمدرضا دیانی

مدیرعامل

 

فروردین 1395

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.