پیام تسلیت واحد فرهنگی گروه صنعتی انتخاب در پی حادثه تروریستی زاهدان

...

 

بار دیگر چهره خبیث دست پرورده های استکبار جهانی و صهیونیست جنایتکار خود را نمایان کرد و عده ای از مرزبان غیور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شهادت رساندند.

این گروهک های تروریستی که با پول نفت و گاز عربستان سعودی تغذیه میشوند و به امر آمریکا جنایتکار دست به غارت و کشتار می زنند غافل از آن هستند که این فرزندان رشید ملت با فرهنگ عاشورا و فاطمیه پرورش یافته و در دفاع از دین و ملت عاشق شهادت هستند و هر قطره خون این عزیزان موجب عزت و اقتدار این کشور خواهد شد.

در آستانه ورود به چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی، ایران عزیز با توکل به خداوند متعال و توجهات حضرات معصومین علیهم السلام و هدایت های رهبری و به برکت خون شهدا و همت نیروی های مسلح بویژه پاسداران عزیز که همیشه خوار چشم دشمنان بوده اند مقتدر تر از هر زمانی میباشد که اوج شکوه این اقتدار حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن بود که خواب دشمنان ملت را آشفته ساخت.

واحد فرهنگی  ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک، شهادت این عزیزان را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه،  رهبری معظم و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن شهدای عزیز مسئلت مینماید.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.