پیام تبریک حجه الاسلام و المسلمین سید رسول نریمانی به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین علیه السلام

...

حسین نام زیبایی است که تمام خوبی ها ی کوچک و بزرگ در آن جمع شده است و روز میلادش روز تمام خوبی هاست او خلاصه انسانیت است که خون خدا لقب یافته است و شرافتش به آنکه فرزند خون خدائی است تکامل یافته است . آن انسان غیرتمندی که بر دوش پیامبر(ص)، جایگاهش بوده و در راه خدا از همه هستی و اهلش گذشته  و فدائی عظیم الهی گشته است.

امروز آن انسان والا ، کشتی نجات فکری و معنوی تمام جوامع است و هر جامعه  و ملتی که خواهان استقلال و پیروزی است تابع او گشته است و خود را پیرو راستین او معرفی می نماید.

چراغ هدایت ، آن نوری است که در شب های ظلمانی به انسان امید بخشید و در تاریکی مطلق راهیابی عنایت نماید و امروز چراغ هدایت از تمام کج روی ها و کج فهمی ها حسین است.

ملت های ستم کشیده آن زمان که راه حسین (علیه السلام) را می یابند و پیرو او می شوند نجات یافته وهدایت گشته اند ، نگاهی به حوادث جهان امروز این مطلب را به اثبات می رساند و مبین آن است که راه آن امام والا در سال 60 هجری قمری پایان نیافته و تمام نگشته است.و اصحاب آن حضرت فقط آن هفتاد و چند نفر در سرزمین کربلا نبوده اند.بلکه همه آزادی خواهان اصحاب و یاران اویند.

(( یا لیتنا کنا معکم فافوز فوزاً عظیماً ))

این روز که تولد امام خوبی هاست، بر همکاران محترم گروه صنعتی انتخاب مبارک باد.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.