ورود اُکتا به بازار لوازم‌خانگی ایران؛

...

در مراسمی با حضور قائم‌مقام و مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از جدیدترین لباسشویی هوشمند اسنوا با نام تجاری اُکتا رونمایی شد.​

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، دکتر اکبر کمیجانی قائم‌مقام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سید علی‌اصغر میر محمدصادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی ضمن بازدید از کارخانه‌های تولیدی لوازم‌خانگی انتخاب، از جدیدترین لباسشویی هوشمند اسنوا با نام تجاری اُکتا رونمایی کردند.

این لباسشویی که با توان متخصصین داخلی واحد تحقیق و توسعه (R&D)، بازاریابی و دیگر مهندسان و کارشناسان واحدهای مختلف گروه صنعتی انتخاب طراحی و تولید شده، با قابلیت‌های ویژه و جدیدی در زمینه کاهش مصرف انرژی، تنوع برنامه‌های شستشو و استفاده از جدیدترین فنّاوری‌های روز محصولات شوینده (لباسشويي) به بازار عرضه خواهد شد.¬¬¬

لباسشویی اُکتا با رتبه مصرف انرژی A+++ از کم‌مصرف‌ترین لباسشویی‌های موجود در بازار ایران از نظر رتبه مصرف انرژی محسوب می‌شود که قابلیت شستشوی لباسها با 16 برنامه ی شستشوی متنوع بر اساس سلیقه مصرف کننده را داراست.

 

موتور دایرکت درایو استفاده شده در این لباسشویی، صدا و لرزش را به حداقل رسانده و امکان شستشویی آرام و راحت را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند.

قابلیت‌های مختلفی در طراحی این لباسشویی برای ایجاد راحتی، افزایش کیفیت شستشو و رضایت از ماشین لباسشویی، در اُکتا پیش‌بینی شده است. قابلیت Easy Iron جهت جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها، قابلیت Rinse+ برای از بین بردن آثار مواد شویند با آبکشی اضافه (قابل تنظیم از 2 تا 5 مرتبه)، تنظیم عملیات پیش شستشو برای لباس‌های بسیار کثیف، سیستم جت واش (Jet Wash System) که با اسپری مستقیم آب و مواد شوینده بر روی البسه موجب افزایش کیفیت شستشو می‌گردد، قابلیت تأخیر در زمان شروع شستشو از 2 تا 12 ساعت، آبکشی البسه به روش کاملاً شرعی، ذخیره برنامه شستشو با تمامی تنظیمات جهت استفاده سریع در دفعات آتی و بسیاری از موارد دیگر، از قابلیت‌های لباسشویی اُکتا محسوب می‌شود.

در کنار این قابلیت‌ها، ویژگی‌های مختلفی از جمله مخزن شستشوی الماس گونه، تکنولوژی نانوسیلور، سیستم حباب‌ساز، سیستم بالانس خودکار البسه، قفل ایمنی کودک، تنظیم دما از آب سرد تا 95 درجه با توجه به برنامه انتخابی، از جمله ویژگی‌های جدیدترین ماشین لباسشویی اسنوا محسوب می‌شود.

برنامه‌های شستشوی ویژه اُکتا، امکان شستشوی صحیح لباس‌ها بر اساس جنس، رنگ، ظرافت، اندازه و ... را فراهم کرده است. از سوی دیگر، برنامه‌های شستشوی ویژه از نظر زمان شستشو نیز به کمک افرادی می‌آید که بیش‌ازحد برای شسته شدن لباس هایشان عجله دارند!

 

این محصول ازنظر گارانتی با پشتیبانی انتخاب سرویس حامی به عنوان تنها ضمانت معتبر محصولات اسنوا به بازار عرضه می‌شود. 3 سال و 3 ماه گارانتی طلایی قطعات، 6 ماه گارانتی تعویض در صورت بروز نقص فنی، 8 سال خدمات پس از فروش، 124 ماه ضمانت موتورهای دایرکت درایو اسنوا و همچنین نصب، راه‌اندازی و آموزش رایگان ازجمله ویژگی‌های خدمات پس از فروش ویژه لباسشویی اُکتا است.

این محصول در دو رنگ سفید و نقره‌ای، آماده عرضه به بازار لوازم‌خانگی است.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.