مصاحبه ستاد خبری موکب استان مقدس حضرت معصومه (س) با حجه الاسلام سید رسول نریمانی

...

شستشوی لباس زائران حسینی در عمود ۱۰۸۰

رئیس واحد فرهنگی-اجتماعی گروه صنعتی انتخاب گفت: با توجه به تجربه سال های گذشته و شستشوی لباس توسط زائرین در مکان های نامناسب با وجود مشکلات بر این جمع بندی رسیدیم که نیاز مبرم به شستشوی مکانیزه هست.

 

به گزارش ستاد خبری موکب آستان مقدس، حجه الاسلام  سید رسول نریمانی بیان داشتند: دغدغه گروه صنعتی انتخاب خدمات رسانی به زائرین اربعین در قالب یک کار منسجم و جدید بود که با رایزنی های انجام شده با مدیریت موکب آستان مقدس به این جمع بندی رسیدیم که این مجموعه صنعتی-فرهنگی اقدام به شستن لباس زائرین کند.
وی افزود: این مجموعه در قالب ۴ کانکس که هر کدام ظرفیت ۶ دستگاه لباسشویی با تمامی تجهیزات اعم از پمب آب و تانکر و لوله کشی شده را دارد و دو بخش بانوان و آقایان با ۲۵ نیرو به صورت شبانه روزی در خدمت زائرین هستند و در مدت ۲۰ دقیقه لباس شسته و به صورت بسته بندی تحویل داده می شود.
رئیس واحد فرهنگی-اجتماعی گروه صنعتی انتخاب خاطر نشان کرد: با توجه به تجربه سال های گذشته و شستشوی لباس توسط زائرین در مکان های نامناسب با وجود مشکلات بر این جمع بندی رسیدیم که نیاز مبرم به شستشوی مکانیزه هست.
او خاطر نشان کرد: در سال آینده قصد داریم کانکس سیار برای شستشوی پتو با دستگاه صنعتی برای دیگر موکب ها تهیه نماییم و همچنین با توجه به استقابل چشمگیر زائرین در صورت امکان در مکان های مختلف نیز کانکس های ثابت مستقر کنیم و همچنین دستگاه اتوی پرس نیز برای سال آینده تهیه خواهد شد.

 

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.