قائم مقام گروه صنعتي انتخاب در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل یاسیان خبر داد

...

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، در اين مراسم كه با حضور امين مناني قائم مقام گروه صنعتي انتخاب برگزار شد، ضمن تشكر و قدرداني از زحمات سعيد اكبري مديرعامل سابق ياسيان آقای محمد رضا عزیزی به عنوان مدیر عامل جدید، آقای سید حسن مدنی به عنوان قائم مقام شركت ياسيان معرفي شده و احكام خود را از قائم مقام گروه دريافت كردند. 

 

همچنين خانم رزیتا ظریفی نيز به عنوان مدیر فروشگاههای مدرن گروه صنعتی انتخاب معرفی شد.

 

در اين مراسم امین منانی قائم مقام گروه صنعتی انتخاب به شرايط كلان اقتصاد كشور اشاره كرد و گفت: با توجه به شرایط فعلي اقتصاد کشور در حوزه صنعت و تولید و همچنين شرايط فعلي بازار، شرکت یاسیان نسبت به بقیه رقبا مزيت هاي ويژه براي تاثيرگذاري در اين شرايط بازار دارد.

وي با اشاره به تنوع محصولی زیاد و سبد کامل لوازم خانگی باكيفيت اين شركت فروش به نسبت ساير رقبا در بازار گفت: اين شركت با برنامه ریزی در ابتدای سال جدید می تواند سهم بسزایی در فروش  داشته باشد.

 

وی با اشاره به طرح خريد كالاي ايراني خاطرنشان كرد: برندهاي گروه انتخاب با توجه به زيرساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري در اختيار و همچنين گستردگي فروشگاه هاي برندشاپ در سطح كشور، از پتانسيل خوبي براي انتخاب مردم در طرح كارت اعتباري كالاي ايراني برخوردارند كه شركت ياسيان به عنوان متولي پيش بردن مطلوب اين طرح در سطح اين گروه صنعتي، با برنامه ريزي دقيق و منسجم طرح را به پيش خواهد برد.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.