برنامه خندوانه موضوع حمایت از تولید ملی و ایجاد کمپین ملی حمایتی در این زمینه را آغاز کرد.

...

برنامه خندوانه موضوع حمایت از تولید ملی و ایجاد کمپین ملی حمایتی در این زمینه را آغاز کرد.

رامبد جوان کارگردان و مجری خندوانه، شب گذشته ضمن اعلام پیوستن اسنوا به خندوانه از آغاز کمپینی برای حمایت از تولید ملی خبر داد و از مردم خواست برای پیوستن به این کمپین، عدد 7 را به شماره 30888 پیامک کنند.

رامبد جوان در ادامه این برنامه، از مردم دعوت کرد ضمن مشارکت در نام گذاری این کمپین، نام پیشنهادی خود را به شماره 30888 پیامک کنند.

در صورت انتخاب نام پیشنهادی، جوایز خوبی به پیشنهاد دهنده اهدا می شود که در این خصوص، ست کامل محصولات آشپزخانه اسنوا به عنوان جایزه نفر اول این طرح در نظر گرفته شده و سه نفر بعد، هر کدام از بن خرید سه میلیون تومانی محصولات اسنوا بهره مند می شوند.

اوایل مرداد ماه بود که کارگردان و تهیه کننده برنامه تلویزیونی خندوانه با حضور در کارخانه های تولیدی گروه صنعتی انتخاب، از توانمندی های تولیدی این مجتمع صنعتی بازدید کردند. رامبد جوان و سید علی احمدی، کارگردان و تهیه کننده برنامه تلویزیونی خندوانه در این بازدید، با توانمندی های تولیدی این گروه صنعتی در تولید سبد کاملی از محصولات لوازم خانگی آشنا شدند.

اسنوا به عنوان برند ملی لوازم خانگی ایران، به جمع حامیان برنامه تلویزیونی خندوانه اضافه شده و بازدید صورت گرفته نیز در جریان این حمایت و آشنایی عوامل تولید خندوانه با ظرفیت ها و توانمندی های گروه صنعتی انتخاب صورت گرفت.

رامبد جوان کارگردان برنامه تلویزیونی خندوانه نیز پس از این بازدید با انتشار عکسی در یکی از شبکه های اجتماعی، ضمن تمجید از «مردان و زنان پر تلاش این گروه صنعتی که عملکردشان در تولید ملی تداعی عزم و اراده ی ایرانی بوده و خواهد بود"، به خبر حمایت اسنوا از برنامه تلویزیونی خندوانه پرداخت و این خبر را به بینندگان این برنامه اعلام کرد.

گروه صنعتی انتخاب، بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در ایران است که سبد کاملی از محصولات لوازم خانگی را با برند اسنوا تولید می کند.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.