برای دومین سال متوالی؛ اهدا تندیس و نشان برتر جشنواره نظام توزیع و پخش کشور به شرکت لجستیک کالابران انتخاب

...

به گزارش واحد ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب، هشتمین اجلاس و جشنواره مدیریت نظام توزیع و پخش کشور (دیموند) با معرفی شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در زمینه توزیع و پخش در کشور در تالار برج میلاد تهران برگزار شد که در جریان آن، شرکت لجستیک کالابران انتخاب به عنوان شرکت لجستیک و پخش محصولات لوازم‌خانگی گروه صنعتی انتخاب موفق شد، برای دومین سال متوالی تندیس دیموند و نشان برتر تک لوتوس را از این جشنواره دریافت کند.

هومن پشنگیان مدیرعامل شرکت لجستیک کالابران انتخاب به عنوان نماینده گروه صنعتی انتخاب، تندیس و نشان برتر این جشنواره را از دست مقامات کشوری و مهمانان دعوت شده در جشنواره دریافت کرد.

در این جشنواره حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مصباحی مقدم رئیس گروه برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی، سرهنگ حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، دکتر افندی زاده مشاور وزیر راه و شهرسازی، مهندس صفایی معاون وزیر جهاد کشاورزی، دکتر سلیمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و دیگر مقامات کشوری و لشگری حاضر بوده و نشان‌های جشنواره را به شرکت‌های لجستیک برتر اهدا کردند.

مدیرعامل شرکت کالابران که به عنوان سخنران ویژه در این مراسم حضور داشت، در سخنرانی خود به اهمیت ۳PL در بخش زنجیره توزیع، پخش و لجستیک کشور اشاره کرد و خواستار نهادینه‌سازی و فرهنگ‌سازی ۳PL در بخش لجستیک کشور با توجه به لزوم و اهمیت این موضوع در کشور شد.

مدیرعامل شرکت کالابران همچنین خاطرنشان کرد: امید است با توجه به اهمیت رونق کسب‌وکار لجستیک و شناسایی نقش تأثیرگذار این صنعت در اقتصاد کشور، وزارت صنعت و معدن و تجارت و یا متولیان دیگر با همکاری سازمان‌ها و نهادهای مربوطه که تجربه کافی در این امر را دارند، با شناسایی شاخص‌های موردنیاز کمی و کیفی جهت تعریف و راه‌اندازی شرکت‌های ۳PL و همچنین اعطای گواهینامه و ارزیابی دوره‌ای، به ایجاد فضایی مناسب اشتغال و نیز افزایش سطح خدمات کمک نمایند.

جشنواره و تندیس دیموند، مراسمی که با تلاش‌های مستمر دبیرخانه در طول سال به ارزیابی عملکرد سازمان‌ها در حوزه توزیع پرداخته و با برگزاری موفق هفت دوره، به عنوان استانداردی برای سنجش عملکرد توزیع و پخش محسوب می‌شود.

 

برای دیدن ادامه تصاویر اینجا کلیک نمایید.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.