اهدای تندیس دیموند به عنوان نشان عالی نظام توزیع و پخش کشور به شرکت لجستیک کالابران انتخاب

...

شرکت لجستیک کالابران انتخاب به‌عنوان واحد لجستیک و توزیع محصولات لوازم‌خانگی گروه صنعتی انتخاب، برای سومین دوره متوالی موفق به دریافت تندیس دیموند به‌عنوان نشان عالی نظام توزیع و پخش کشور شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، نهمین اجلاس مدیریت توزیع و پخش کشور(تندیس دیموند) با حضور مقامات کشوری و لشکری در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

در این همایش شرکت کالابران انتخاب برای سومین دوره متوالی موفق شد تندیس دیموند به‌عنوان نشان عالی نظام توزیع و پخش کشور را به همراه لوح تقدیر مربوطه از این اجلاس دریافت کند.

هومن پشنگیان مدیر لجستیک گروه صنعتی انتخاب ضمن حضور در این همایش، تندیس و لوح تقدیر این همایش را از دستان مدیران و مسئولان حاضر در مراسم دریافت کرد.

همچنین مقاله مهندس مهدی مرادی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت کالابران انتخاب با موضوع “لجستیک و زنجیره تأمین” به‌عنوان مقاله برتر این اجلاس انتخاب شده و لوح و تندیس مربوطه را دریافت کرد.

دیموند نام تندیس و نشان عالی نظام مدیریت توزیع و پخش کشوری است که در طول سال به ارزیابی شرکت‌های توزیع کالا می‌پردازد و در اجلاس‌های سالانه خود، شرکت‌های و سازمان‌های برتر در زمینه توزیع و پخش را معرفی می‌کند.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.