اسنوا، حامی خنده های شما

...

کارگردان و تهیه کننده برنامه تلویزیونی خندوانه با حضور در کارخانه های تولیدی گروه صنعتی انتخاب، از توانمندی های تولیدی این مجتمع صنعتی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، رامبد جوان و سید علی احمدی، کارگردان و تهیه کننده برنامه تلویزیونی خندوانه از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب بازدید کردند و با توانمندی های تولیدی این گروه صنعتی در تولید سبد کاملی از محصولات لوازم خانگی آشنا شدند.

اسنوا به عنوان برند ملی لوازم خانگی ایران، به جمع حامیان برنامه تلویزیونی خندوانه اضافه شده و بازدید صورت گرفته نیز در جریان این حمایت و آشنایی عوامل تولید خندوانه با ظرفیت ها و توانمندی های گروه صنعتی انتخاب صورت گرفت.

رامبد جوان کارگردان برنامه تلویزیونی خندوانه پس از این بازدید با انتشار عکسی در یکی از شبکه های اجتماعی، ضمن تمجید از «مردان و زنان پر تلاش این گروه صنعتی که عملکردشان در تولید ملی تداعی عزم و اراده ی ایرانی بوده و خواهد بود"، به خبر حمایت اسنوا از برنامه تلویزیونی خندوانه پرداخت و این خبر را به بینندگان این برنامه اعلام کرد.

گروه صنعتی انتخاب، بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در ایران است که سبد کاملی از محصولات لوازم خانگی را با برند اسنوا تولید می کند.


 

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.