آغاز بکار نمایشگاه اصفهان پلاست با حضور فعال «حایرپلاست»

...

​به گزارش واحد ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی، این نمایشگاه در فضای چهار سالن به مساحت ۹ هزار مترمربع و از ۱۲ آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در جوار پل شهرستان کار خود را آغاز کرده و تا ۱۵ آبان ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ پذیرای عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

شرکت حایرپلاست، یکی از شرکت‌های تولیدی محصولات گروه صنعتی انتخاب به شمار می‌رود که وظیفه تولید و تأمین قطعات و ورق‌های پلاستیکی محصولات لوازم‌خانگی این گروه صنعتی را به عهده داشته و با برخورداری از ماشین‌آلات و تجهیزات مدرن و نیروهای متخصص و امکانات شایسته، در زمره چابک‌ترین و توانمندترین شرکت‌های تولیدی در صنعت پلاستیک کشور قرار گرفته است.

میر عمادالدین آقائی مدیرعامل شرکت حایرپلاست در گفتگو با واحد ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی با اشاره به حضور این شرکت در دهمین دوره نمایشگاه اصفهان پلاست، به تشریح اهداف حایرپلاست از حضور در این نمایشگاه پرداخت و گفت: حایرپلاست باهدف معرفی بیشتر خود به عنوان یک شرکت فعال در این صنعت، جذب مشتریان جدید بیرونی، اعتمادسازی بیشتر مشتریان قدیمی و … در این نمایشگاه شرکت کرده است.

وی بازار پلاستیک شهر اصفهان را برای شرکت حایرپلاست مهم و استراتژیک توصیف کرد و افزود: با توجه به این میزان اهمیت، حایرپلاست در دهمین نمایشگاه تخصصی لاستیک، پلاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته اصفهان باقدرت ظاهر شده و پیش‌بینی می‌شود، غرفه حایرپلاست با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان مواجه شود.

مدیرعامل حایرپلاست در پاسخ به پرسشی در خصوص محصولاتی که در این غرفه در معرض دید بازدیدکنندگان قرارگرفته، تصریح کرد: در این نمایشگاه قطعات قالب‌سازی، تزریقات پلاستیک، محصولات خانه و آشپزخانه آراکس، ورق، پروفیل و … و دیگر توانمندی‌های تولیدی حایرپلاست، در غرفه این شرکت به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است غرفه‌های دهمین نمایشگاه لاستیک و پلاستیک در زمینه‌ مواد اولیه، محصولات ساخته شده و نیمه ساخته، ماشین‌آلات و تجهیزات پلیمری، خدمات فنی و مهندسی و گروه کامپوزیت‌های پلیمری فعالیت دارند.

در این دوره نمایشگاه ۱۳۰ مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، البرز، فارس، بوشهر، خراسان، لرستان، مازندران، آذربایجان شرقی و قم به ارائه جدیدترین داشته‌ها و توانایی‌های خود می‌پردازند.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.